
Роторна кавомолка ARDESTO KCG-8805 у пластиковому корпусі 150 Вт 45 г Подрібнювач кави спецій цукру Чорний
629 ₴
- Готово до відправки
- Код: topERC_KCG-8805
Роторна кавомолка ARDESTO KCG-8805 в ергономічному пластиковому корпусі з потужністю 150 Вт, знімним контейнером на 45 г, сталевими лезами та можливістю подрібнення горіхів і спецій.
Якісний помел забезпечує гострі леза з неіржавкої сталі. Кавомолку також можна використовувати для подрібнення горіхів, спецій та інших сипких продуктів.
Безпечна робота реалізована завдяки продуманій конструкції — запуск кавомолки відбувається тільки із закритою кришкою.
Корпус кавомолки виготовлений із міцного чорного глянсового пластику та вставок сріблястого кольору. Прозора кришка дає змогу контролювати процес роботи, а внутрішній сталевий контейнер на 45 г — простий доступ до подрібнених продуктів і легке очищення.
Характеристики:
- Тип: роторна
- Колір: чорний + срібло
- матеріал корпусу — пластик
- Місткість контейнера для зерен: 45 г
- Можливість подрібнення спецій, горіхів тощо.
- Захисний вимикач: експлуатація можлива тільки з притиснутою кришкою
- Довгі леза з неіржавкої сталі (SS 304) для якісного помелу.
- Ергономічний корпус
- Напруга: 220-240 В~
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 150 Вт
- Гарантійний термін 12 місяців
- Країна-виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 45 г |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування увімкнення за знятої кришки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатково | можливість подрібнення спецій, горіхів тощо; довгі леза з нержавіючої сталі; ергономічний корпус |
| Місткість | 45 г |
| Матеріал корпуса | пластик; нержавіюча сталь |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри (ШхВхГ) | 9 x 19 x 9 |
| Система помелу | роторна |
- Ціна: 629 ₴







