
Кавомолка ротаційна Ardesto WCG-8301 200 Вт 60 г Чорна Кавомолка подрібнювач електрична 200w
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: topERC_WCG-8301
Роторна кавомолка Ardesto WCG-8301 з потужністю 200 Вт, знімним контейнером на 60 г, сталевим ножем і можливістю подрібнення горіхів і спецій.
Якісний помел забезпечує гостре лезо з неіржавкої сталі. Кавомолку також можна використовувати для подрібнення горіхів, спецій і сипких продуктів. Безпечна робота реалізована завдяки продуманій конструкції — запуск кавомолки відбувається тільки під час натискання кришки.
Корпус кавомолки виготовлений із міцного матового чорного пластику та вставок зі шліфованого металу. Прозора кришка з прогумованим ущільнювачем дає змогу контролювати процес роботи, а знімний сталевий контейнер на 60 г — простий доступ до подрібнених продуктів і легке очищення.
Характеристики:
- Тип: роторна
- Колір: чорний +нерж. сталь
- Місткість контейнера для зерен: 60 г
- Можливість подрібнення спецій, горіхів тощо.
- Знімна подрібнювальна чаша для легкого висипу кави та легкого очищення.
- Захисний вимикач: експлуатація можлива тільки з притиснутою кришкою
- Довгі леза з неіржавкої сталі (SS 304) для якісного помелу.
- Намотчик кабелю живлення для зручності зберігання
- Ергономічний корпус з елементами з неіржавкої сталі
- Напруга: 220-240 В~
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 200 Вт
- Гарантійний талон 12 місяців
- Країна-виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 60 г |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування увімкнення за знятої кришки | Так |
| Колір | чорний; нержавіюча сталь |
| Додатково | можливість подрібнення спецій, горіхів тощо; знімна дробильна чаша для легкого висипання кави та легкого очищення; довгі леза з нержавіючої сталі; ергономічний корпус |
| Відсік для шнура | Да |
| Місткість | 60 г |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри (ШхВхГ) | 11.5x21x11.5 |
| Система помелу | роторна |
- Ціна: 899 ₴










